Top

Propojte své přístupy do reklamních a analytických systémů se SEMTIX.CZ (beta)

Napojení na Google

Připojit služby od Google

Když začínáme spolupracovat s novým klientem, velmi často je nejnáročnější částí celého procesu získání přístupů do všech služeb, které k práci potřebujeme. Nejlepší je pro nás paradoxně situace, když tyto služby klient nemá. Můžeme mu je pár minut založit sami a nasdílet přístupy. Když je klient má, typicky žádáme o přístupy do:

 • Google Analytics
 • Google Ads (dříve Google Adwords)
 • Google Tag Manager
 • Google Webmasters (dříve Search console)
 • Google My Business
 • Facebook Business Manager
 • Správce stránek Facebook

Ostatní agentury nám určitě dají za pravdu, že je někdy neuvěřitelně náročné klienta navádět, kam má vlastně kliknout, aby nasdílel přístup na 1 email. A tak vznikají desítky tisíc návodů jak nasdílet přístup do Google Analytics.  Rozhodli jsme se to zkusit jinak a těch několik otravných hodin jsme poskládali do několika kliknutí. Stačí kliknout na tlačítka výše pro nasdílení přístupu na Google i Facebook služby.

Jak to celé funguje?

 1. Klikněte na tlačítko výše
 2. Objeví se rovnou okno s potvrzením, že dáváte aplikaci právo na vytvoření našich přístupů (pokud ne, následuje ještě mezikrok s přihlášením ala Gmail)
 3. Počkejte cca 3 vteřiny a tím nám udělíte všechny potřebné přístupy, které obvykle potřebujeme k vaší propagaci.
 4. Hotovo

Co se stane po udělení přístupu?

Po schválení přístupu naší aplikaci SEMTIX.CZ během cca 3 vteřin vytvoříme standardní přístupy do všech služeb, se kterými budeme u vás pracovat. Je to stejné, jako kdybyste ručně udělili správcovský přístup pro naši agenturu např. do Google Analytics. Zároveň vám také přijde pozvánka na udělení přístupu do Google Ads (AdWords). Také vám pošleme potvrzující email, kde budou vyspecifikovány všechny služby, kam jsme si nastavili přístup, a návod, jak přístup případně zrušit.

Jak to celé zruším?

V případě ukončení spolupráce můžete kdykoliv ve které službe odstranit SEMTIX.cz jako správce (pro Google je náš email semtixsro [zavinac] gmail.com, pro Facebook je to tixcentrum [zavinac] post.cz).

Napojení na Facebook

 1. Klikněte na přihlášení přes Facebook
 2. Potvrďte, že nám dáváte právo nakládat s vaším profilem
 3. Přidáme náš agenturní účet jako správce vašeho business profilu

Obrazovka připojení na Google

Obrazovka připojení na Facebook

Co když nechci využít vaši aplikaci?

Pokud nám chcete dát přístup do účtů, ale nechcete použít naši aplikaci, postupujte dle návovů níže :