Top

Internetový marketing Liberec, Praha, ČR, svět

V roce 2003 jsme začali programovat portál Turistik.cz. Tím začala naše cesta světovou sítí. Do projektu vstoupila v roce 2005 jako partner skupina MITON, která jej v roce 2008 plně odkoupila. Jako freelanceři jsme následně začali pracovat na mezinárodním projektu TIXIK.com. Jednalo se o porovnávač ubytování, do kterého se nám podařilo zapojit 6 největších světových providerů rezervačních systémů. Projekt se úspěšně rozjel, a pro nás znamenal první větší zkušenost s mezinárodním marketingem.

V roce 2010 jsme založili společnost TIXIK s.r.o.. Narůstající potřeby kvalitních dat a informací nás zavedly do oblasti datové analýzy. Začali jsme se zabývat zpracováním dat pro obchodní a marketingové účely. Naši práci jsme uplatnili doma i na zahraničních trzích. Některé datové sady používáme dodnes, a jejich potenciál se zvyšuje s jejich historií.

Máme za sebou stovky projektů různého zaměření. Od vývoje webových stránek, aplikace zaměřené na ochranu dětí na internetu, přes vlastní software a marketingové nástroje. Vším co jsme dělali prostupoval po celou dobu internetový marketing, ke kterému jsme plynule přešli jako k hlavnímu pilíři naší činnosti. Pro nás je to práce, co nás stále baví. Víme, že se našim klientům můžeme s klidným svědomím postarat o jejich projekty. Svědomitě, se zkušeností a s inovativním přístupem.

ZKUSTE TO S NÁMI

Tel.: 602 525 236

Email:  info@semtix.cz

mkdf-team-image

Martin

Strategie, analytika
mkdf-team-image

Petr

PPC, linkbuilding
mkdf-team-image

Lenka

Organizace, ekonomika
mkdf-team-image

Petr

PPC, SEO
mkdf-team-image

Přidáš se k nám?

Zavolej na : +420 602 525 236