Top

Dáš korunu, dostaneš dvě

Možná to zní těžko uvěřitelně, ale není to sci-fi. PPC systémy mají své jedinečné přednosti. Zejména měření konverzí. Díky tomu můžete efektivně usměrňovat reklamní investice správným směrem. V reálném čase. Při správné péči získáte z PPC reklamy více objednávek za nižší cenu. Nastavíme vám kampaně, a postaráme se o jejich kvalitní správu. Zkuste to s námi.

88

SEZNAM

Sklik od Seznamu je vynikající PPC systém pro český trh. Technologicky jednodušší, ale s výbornou mírou konverzí.

92

GOOGLE

AdWords je globální PPC systém s neuvěřitelnými možnostmi nastavení a propojením třeba s Google Analytics..

84

FACEBOOK

Facebook Ads těží z množství informací o svých uživatelích. Je nezastupitelný při realizaci lokálních a zájmových kampaní.

78

Ostatní PPC

V ČR je známý například Etarget, nebo zbožové vyhledavače Zbozi a Heureka, v zahraničí přes 1200 dalších systémů.

Nezávazný audit PPC kampaní

Nechte si nezávazně ověřit nastavení PPC kampaní. Získejte jistotu, že máte o svoje investice dobře postaráno. Kontaktujte nás, pošleme vám žádost o přístup k účtu z našeho agenturního přístupu. Po ukončení auditu nás jednoduše odhlásíte. Do 48 hodin provedeme audit a jeho výsledky vám budeme prezentovat. Audit je bezplatný, k ničemu se nezavazujete a nečekají vás žádné skryté poplatky. Naší motivací je dohledání klientů, kteří mohou potřebovat naši pomoc. Pokud budete mít kampaně dobře nastavené, sdělíme vám to v rámci prezentace, případně upozorníme na drobnější nedostatky. V případě vážných nedostatků bude rozhodnutí o řešení na vás.

4 hlavní přednosti PPC

U nás si myslíme, že je PPC motorem efektivní reklamy. Čtyři hlavní vlastnosti jsou v tomto ohledu klíčové. Počítejte s námi

přesně cílená reklama

cenově je velmi výhodná

díky měření je vysoce efektivní

umožňuje okamžité změny

Chci nezávaznou konzultaci