Top

Spravujeme PPC kampaně (pečlivě)

Kombinace slov PPC a agentura není v našem podání sprostým slovem. O PPC propagaci našich klientů se staráme, jako by to byly naše vlastní peníze. Nestane se, že vám při špatně nastavených kampaních protečou mezi prsty. Máme více jak 10 let zkušeností s PPC reklamou, máme vlastní nástroje pro efektivní správu, a spravovali jsme i účty s více než 1.000.000 Kč měsíční útraty. Říká se o nás, že máme tah na branku. Ano, jsme přísně orientováni na výkon a přitom s vámi stále komunikujeme „lidštinou“. Je to koktejl, na který jsme hrdí. Jestli jste nikdy nevyzkoušeli PPC, pravděpodobně vám vykouzlíme úsměv na rtech. A pokud jste PPC zkusili a výsledky jste byli zklamáni, mile vás překvapíme.

KONTAKTUJTE NÁS

Google Ads

gads

Facebook

fb

Google Partner

gp

Sklik

sklik

U nás víte, co si platíte. Každou 1 minutu

Jsme naprosto transparentní z hlediska naší práce. Neprodáváme vám anonymní balíček ,,správy reklamy“, kde jen platíte, platíte, a čekáte na výsledky. Někdy marně. Spolupráce s námi má jasně daná pravidla:

 1. společně vytyčíme cíle, kterých chcete s pomocí PPC reklamy dosáhnout
 2. nastavíme metriky, dle kterých budeme vaše účty spravovat (měsíční rozpočet, KPI)
 3. vybereme vhodná místa k propagaci a druhy kampaní (výkonnostní kampaně, remarketing, brand awareness)
 4. řekneme vám, kolik bude stát naše práce
 5. založíme/propojíme vaše účty online, které získají nejlepší možnou správu
 6. každý měsíc od nás dostanete pravidelný report včetně reportu provedených prací, a často upozorníme i na problémy nad rámec spolupráce

Jsme často levnější než PPC specialista / freelancer

Nepodceňujeme ani nekritizujeme freelancery – oproti velkým agenturám vám dokáží přinést prvky lidskosti i pečlivosti, které mnohdy agenturám chybí. Také nemusíte platit střední a vyšší management, proto je freelancer obvykle daleko levnější, než agentura… Je tu ale jedno ALE … jen v Google Ads (dříve AdWords) existuje 48 typů náhledů na kampaně a reklamy. Každý z těchto náhledů obsahuje minimálně desítky sloupců – a každý z nich pomůže správci účtu v optimalizaci účtu. Sledovat na denní bázi, jak vám odtékají peníze za nerelevantní klíčová slova, nebo naopak utíkají objednávky díky tomu, že nejste s reklamou na prvním místě, jednoduše není v lidských silách. Náš způsob práce s PPC účty kombinuje to nejlepší ze světa automatizace (kterou často používají velké agentury), ale i ze světa freelancerů (komunikace, rychlé reakce a osobní vazby).  Vytvořili jsme a spravujeme vlastní software, který každých několik hodin upozorňuje na změny na námi spravovaných účtech (Google Ads, Sklik, Facebook), takže téměř ihned víme, co se dá vylepšit. Proto máme i více času např. na komunikaci a společné plánování jak zlepšit výsledky.

Správa PPC – typický konzultant

Pokud nemáte vlastní, velmi drahé nástroje, projížděním Google Ads, Skliku a Facebooku můžete zabít klidně celý den. Díky SEMTIX.cz bude váš účet pod drobnohledem, který normálně mají jen účty s milionovou útratou.

60

Analýza účtů

6h

20

Optimalizace kampaní

2h

20

Reporting

2h

Jak to děláme v SEMTIX.cz?

V přepočtu bychom denně strávili desítky hodiny času nad dohledáváním věcí, které se mají na účtu vyspravit. Díky pokročilé automatizaci nám ale zbývá většina času na vylepšování kampaní. A to je kvalitativně naprosto jiná úroveň PPC marketingu.

10

Analýza účtů

1h

80

Optimalizace kampaní

8h

10

Reporting

1h

Připravte se. Jsme občas velmi přísní. Na sebe, i na klienty

Za kvalitou naší práce ve správě AdWords, Sklik a Facebook účtů si stojíme. S použitím výše uvedených metod a nástrojů garantujeme nejlepší možné výsledky. Reálný svět ale není tak jednoduchý, jako například údržba PPC účtů agenturou. PPC je jen velmi malou součástí procesu, kdy se z náhodného kolemjdoucího možná stane váš věrný zákazník. Naučíme vás vnímat, že klient si vás nevybere jen podle dobře vyladěné reklamy. Ukážeme vám v rámci naší společné cesty často i nepříjemné problémy s přesahem do organizace vašeho podnikání, které musíme společně vyřešit. Na PPC je skvělé, že vám rychle dokáže říci, proč vaše firma na webu nefunguje jak má. A současně dokáže některé věci velmi rychle zlepšit. Samotné perfektně naladěné PPC nedokáže všechno, je nezbytná vzájemná spolupráce.

Co je častou příčinou nefunkčních PPC kampaní?

 • Nefunkční (pomalé, s chybami) webové stránky, kdy desítky procent lidí na web ani nedorazí, návštěvníci nechtějí čekat
 • Zmateně vytvořený web, na kterém se návštěvník špatně orientuje
 • Požadavky na PPC kampaně, pro které nejsou vytvořené kvalitní cílové stránky (landing pages)
 • Nereálné požadavky na výkon (průměrná cena za konverzi 10 Kč, apod.)
 • Špatná až nulová reputace a důvěryhodnost (chybějící recenze firmy, absence povinných informací)
 • Mizivé informace o produktech či službách, díky čemuž si lidé vyberou konkurenci
 • Absence zapojení dalších marketingových kanálů (SEO, Emailing, chybějící Offline propagace), které dokáží vytvořit synergický efekt a zlevnit náklady na PPC klidně o stovky procent

Pivovar Svijany

Jeden z nejstarších českých pivovarů, který patří bez přehánění k pilířům českého pivovarnictví. Svijanské nepasterované pivo trhá rekordy ve výstavu, a zůstává jedničkou v kategorii silných nebo speciálních piv. Naším úkolem je podpora brandu, výkonnostní online marketing a podpora speciálních akcí. No a ve volném čase, když je fajn nálada nebo při setkání s přáteli podporujeme Svijany i osobní spotřebou.

branding / produktový marketing / výkonnostní marketing / PPC

CHCI TAKÉ FUNKČNÍ ONLINE MARKETING

Vybrané reference ->

Hotel Starý mlýn

Hotel Starý Mlýn je oblíbený rodinný hotel v Rokytnici nad Jizerou, který věří v aktivní online marketing a (díky bohu) se nespoléhá pouze na externí, zejména do modra obarvené rezervační systémy. Prvotním impulsem ke spolupráci byla pochybnost majitele hotelu o ziskovosti internetové reklamy. Když jsme provedli analýzu, nezbývalo …

branding / výkonnostní PPC marketing / online marketing

ČÍST PŘÍPADOVOU STUDII

Rehabilitace Jičín

Společnost Rehabilitace Jičín s.r.o. zajišťuje rehabilitační služby v okrese Jičín. Ambulance má 20 let historie a díky vysokým profesionálním standardům a lidskému přístupu vykazuje všechny znaky zdravé, výborně fungující firmy. Pacienti služby dále doporučují a vše funguje, tak proč dělat nové webové stránky, a proč zkoušet …

webdesign / marketing / PPC

ČÍST PŘÍPADOVOU STUDII

Účto Liberec

Mezi našimi klienty jsou i malé firmy, živnostníci a řemeslníci. Na počátku roku 2019 jsme vytvořili jednoduché webové stránky pro libereckou účetní, paní Evu Velechovskou. Stejně, jako klienti důvěřují paní Evě, ona zase důvěřuje nám v oblasti internetové prezentace. Převzali jsme kompletní péči o její digitální marketing. Na základě navržené strategie pomáháme prezentovat její firemní značku a povědomí o její nesporné profesionalitě.

webdesign / internetový marketing / PPC / optimalizace

ČÍST PŘÍPADOVOU STUDII

STAVING

Pro společnost STAVING, spol. s r.o. Valdice zajišťujeme komplexní internetový marketing. Jedná se o zdravou firmu s vlastním kapitálem, 25 lety tradice, a vysokou mírou důvěry v očích svých zákazníků. Společnost kromě klientských zakázek v minulosti řešila řadu vlastních developerských projektů. Především se jednalo o projekty bytových domů. Začali jsme tím …

webdesign / výkonnostní PPC  marketing / průzkum trhu

ČÍST PŘÍPADOVOU STUDII

Park  Masarykova

Rezidence Park Masarykova pro nás byl další zkušeností z development marketingu. Developerský projekt probíhal ve třech etapách. Postupně jsme se podíleli na prodeji 143 bytů. Od analytiky, přes vytvoření marketingové strategie, až po tvorbu mediaplánu a výkonnostní PPC marketing. Máme radost z toho že jsme mohli přispět k úspěšnému zvládnutí citlivého a unikátního projektu v zeleném srdci Liberce.

výkonnostní marketing / development marketing / PPC

CHCI TAKÉ PRODÁVAT BYTY ONLINE

Nemáte propagační materiály?

Vytěžuje vás provoz vaší firmy  na 110% a jednoduše už není čas na tvorbu fotek, grafických bannerů, nebo dokonce videa? To vše máme pokryté. Jsme schopni pro vás na míru vytvořit kompletní kampaně, od loga, návrhu online strategie, nasadíme plánovač klíčových slov, až po bannery pro Google reklamy a propagační Yotube videa (video je už v roce 2019 naprostý základ), a samozřejmě jejich nasazení a vyhodnocení. Pro rychlé testy velmi často používáme responsivní reklamy (dostupné v Google Ads, Skliku i Facebooku).

Audit AdWords a Sklik kampaní zdarma

Nechte si nezávazně ověřit nastavení PPC kampaní. Získejte jistotu, že máte o svoje investice dobře postaráno. Do 24 hodin provedeme audit a jeho výsledky vám budeme prezentovat (vaše data samozřejmě nepustíme z ruky žádné třetí straně). Po ukončení auditu nás jednoduše odhlásíte. Audit je bezplatný, k ničemu se nezavazujete a nečekají vás žádné skryté poplatky. Naší motivací je dohledání klientů, kteří mohou potřebovat naši pomoc. Pokud budete mít kampaně dobře nastavené, sdělíme vám to v rámci prezentace, případně upozorníme na drobnější nedostatky. V případě vážných nedostatků bude rozhodnutí o řešení na vás. Kontaktujte nás, pošleme vám žádost o přístup k účtu z našeho agenturního účtu. Nebo můžete vaše účty připojit k SEMTIX.cz na pár kliknutí online a téměř automaticky.

Více k tématu z našeho blogu