Top

Vybrané reference naší práce

Výpis našich referencí není konečný. Níže uvádíme některé ze zajímavých příkladů projektů, na kterých dlouhodobě pracujeme, nebo které se odlišují od standardních řešení. Většina projektů, které tvoříme převážně na redakčním systému WordPress, je po dokončení hostována na našem vlastním řešení webhostingu, kde se staráme o vše od optimalizace rychlosti, až po zabezpečení webů.

Okna a dveře BREX

 Tvorba www

Český výrobce kvalitních plastových oken a dveří, fasád, posuvných a shrnovacích systém. Moderní webová prezentace s důrazem na konverze. Plně responzivní web, kde jsme řešili vše od návrhu designu až po obsah.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

ZŠ Dolní Bousov

 Tvorba www

Nová, moderní webová prezentace ZŠ Dolní Bousov. Web je napojený na mnohé externí aplikace (rozvrhy tříd, online žákovské knížky). Na přání klienta je postaven na systému WordPress a využívá pokročilé doplňky pro zobrazování dokumentů na webu nebo práci s tabulkami.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Kočka spol. s r.o. 

 Tvorba www

Kočka spol. s r.o.  působí na trhu od roku 1993. V současné době patří mezi naše klienty jak podnikatelé, tak i neziskové subjekty. Společnost se specializuje na vedení účetnictví pro občanská sdružení a obecně prospěšné společnosti, které jsou příjemci státních dotací a dotací z fondů EU.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

JVM Metal

 Tvorba www     Online Marketing

Tvorba webu a následný marketing pro JVM metal s.r.o. pro nás byl a zůstává zajímavým setkáním se světem průmyslu, techniky a robotizace. Stále nás udivuje šikovnost a vynalézavost českých strojařů. Je to příběh o tom, jak dokáží efektivně využít daných možností a posunout výsledky své práce na nečekanou úroveň.

CHCI ONLINE MARKETING

Valbek Story

 Tvorba www     Online Marketing

Stáli jsme u zrodu multi firemního informačního projektu Valbek Story – příběh myšlenky. Skupina firem kolem Valbek-EU a.s. je společenství profesionálů napříč obory, zaměstnávající stovky špičkových odborníků nejrůznějších profesí. Jsme velmi hrdí na to, že se můžeme podílet na popularizaci projektů, které doslova formují budoucnost. Seznamte se s příběhy zajímavých lidí, s novými technologiemi a s výsledky práce jedné neobyčejné a velmi úspěšné české korporace.

CHCI ONLINE MARKETING

Gradace Jičín

 Tvorba www

Renovace téměř 15 let staré internetové prezentace. Web využívá moderních doplňků pro prezentaci ceníků na všech dostupných zařízeních, úpravy grafické šablony s důrazem na konverze. Specifické funkce pro mobilní telefony (čísla, na která se dá přímo zavolat atd.) jsou automatickou součástí našich webů.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

AP Freight

 Tvorba www

Moderní online prezentace logistické společnosti. Redakční systém WordPress. Řešíme webhosting, hosting videa, rychlost webu, kodování grafiky na vlastní šabloně, chování na mobilech.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Pivovar Svijany

 Online Marketing

Jeden z nejstarších českých pivovarů, který patří bez přehánění k pilířům českého pivovarnictví. Svijanské nepasterované pivo trhá rekordy ve výstavu, a zůstává jedničkou v kategorii silných nebo speciálních piv. Naším úkolem je podpora brandu, výkonnostní online marketing a podpora speciálních akcí. No a ve volném čase, když je fajn nálada nebo při setkání s přáteli podporujeme Svijany i osobní spotřebou.

CHCI ONLINE MARKETING

Interiery Design s.r.o.

 Tvorba www     Online Marketing

Liberecká společnost s 15 lety historie v oblasti interiérového designu. Zajišťujeme vše od tvorby webu, webhosting i komplexní online marketing. Součástí webu jsou i tisíce referenčních fotografií.

CHCI ONLINE MARKETING

CK Diana Group

 Tvorba www

Pro cestovní kancelář Diana Group Tour jsme vytvořili nové webové stránky a napojili je na rezervační systém. Vsaďte s námi na desítky let zkušeností majitelky CK paní Hlouškové, která považuje Makarskou riviéru za srdeční záležitost. Její péče o klienty je vzorná a u nás si myslíme, že přesně takovéto služby mají vynikat i na internetu.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Účetnictví Liberec

 Tvorba www     Online Marketing

Mezi našimi klienty jsou i malé firmy, živnostníci a řemeslníci. Na počátku roku 2019 jsme vytvořili jednoduché webové stránky pro libereckou účetní, paní Evu Velechovskou. Stejně, jako klienti důvěřují paní Evě, ona zase důvěřuje nám v oblasti internetové prezentace. Převzali jsme kompletní péči o její digitální marketing. Na základě navržené strategie pomáháme prezentovat její firemní značku a povědomí o její nesporné profesionalitě.

CHCI ONLINE MARKETING

Vlajky.com

 Tvorba www     Online Marketing

Český výrobce kvalitních vlajek, ověřený dlouholetou tradicí. Společnost Libea s.r.o. si zakládá především na kvalitě a zákaznickém servisu. Je vícenásobnou držitelkou značky Czech Made. E-shop Vlajky.com nabízí vedle standardních vlajek a praporů i zakázkovou výrobu. Pro firmu Libea, s.r.o. jsme připravili několik webových stránek. Máme na starosti i online marketing této výrobní společnosti.

CHCI ONLINE MARKETING

Staving Valdice

 Online Marketing

Pro společnost STAVING, spol. s r.o. Valdice zajišťujeme komplexní internetový marketing. Jedná se o zdravou firmu s vlastním kapitálem, 25 lety tradice, a vysokou mírou důvěry v očích svých zákazníků. Společnost kromě klientských zakázek v minulosti řešila řadu vlastních developerských projektů. Především se jednalo o projekty bytových domů. Více v případové studii.

CHCI ONLINE MARKETING

Sport Park Liberec

 Online Marketing

Home Credit Arena jednou z nejmodernějších multifunkčních hal v České republice. Vzhledem k svým multifunkčním vlastnostem je ideálním zázemím pro sportovní i kulturní akce, veletrhy i konference. Od svého dokončení v roce 2005 se stala stěžejním kulturně-společenským místem v regionu libereckého kraje a vydobyla si stabilní místo na pořadatelském a produkčním trhu. Ročně se v ní uskuteční téměř sto akcí domácího i mezinárodního charakteru.

CHCI ONLINE MARKETING

SpCom Hradec Králové

 Online Marketing

Pro společnost SpCom Hradec Králové zajišťujeme kompletní správu online kampaní na povědomí + výkonnostní kampaně pro akvizice nových klientů.

CHCI ONLINE MARKETING

Selfino.cz

 Tvorba www

Pro jednoho z největších prodejců v segmentu beauty, polečnost ElNino, zajišťujeme mj. provoz podpůrných blogů / microsite. Řešíme zejména optimalizace rychlosti, grafiku, zabezpečení, nebo provoz CDN pro rychlejší distribuci obrázků směrem ke klientům v několika zemích Evropy.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

Valbek.cz

 Tvorba www     Online Marketing

Internetová prezentace pro skupinu Valbek

CHCI ONLINE MARKETING

Park Masarykova

 Online Marketing

Rezidence Park Masarykova pro nás byl další zkušeností z development marketingu. Developerský projekt probíhal ve třech etapách. Postupně jsme se podíleli na prodeji 143 bytů. Od analytiky, přes vytvoření marketingové strategie, až po tvorbu mediaplánu a výkonnostní PPC marketing. Máme radost z toho že jsme mohli přispět k úspěšnému zvládnutí citlivého a unikátního projektu v zeleném srdci Liberce.

CHCI ONLINE MARKETING

Hotel Starý Mlýn

 Online Marketing

Hotel Starý Mlýn je oblíbený rodinný hotel v Rokytnici nad Jizerou, který věří v aktivní online marketing a (díky bohu) se nespoléhá pouze na externí, zejména do modra obarvené rezervační systémy. Prvotním impulsem ke spolupráci byla pochybnost majitele hotelu o ziskovosti internetové reklamy. Více v případové studii.

CHCI ONLINE MARKETING

Vaclav-dvorak.cz

 Tvorba www     Online Marketing

Fantasy kniha pro děti a mládež. Dostupná online, včetně možnosti okamžitého zakoupení přes eshop p. Dvořáka.

CHCI ONLINE MARKETING

Rehabilitace Jičín

 Tvorba www     Online Marketing

Společnost Rehabilitace Jičín s.r.o. zajišťuje rehabilitační služby v okrese Jičín. Ambulance má 20 let historie a díky vysokým profesionálním standardům a lidskému přístupu vykazuje všechny znaky zdravé, výborně fungující firmy. Pacienti služby dále doporučují a vše funguje, tak proč dělat nové webové stránky? Více v případové studii.

CHCI ONLINE MARKETING

Gryf Liberec

 Tvorba www

GRYF Liberec byl na počátku spolupráce zcela novou sportovní neziskovkou, která potřebovala vybudovat online značku. Vytvořili jsme na základě analýzy klíčových slov nové webové stránky, které zajistili základní dohledatelnost. Po vytvoření webu se naše činnost soustředila na brandové kampaně budující obecné povědomí o oddílu, a na náborové kampaně pro přijímání nových členů.

CHCI NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

 Líbí se Vám reference?

Kontaktujte nás