Top

Co je Search Engine Optimization?

SEO je zkratka označující optimalizaci webových stránek pro vyhledávače.  Přivádí vám přirozenou návštěvnost z neplaceného vyhledávání, zvyšuje prodeje, konverze, obrat i zisk, podporuje značku, a vytěsňuje konkurenci. Díky SEO obsadíte ve vyhledávačích přední pozice na důležitá klíčová slova. To ovšem neznamená, že je taková návštěvnost zcela zdarma. Někdo se o SEO musí starat, a to jsou náklady. Dlouhodobě je však kvalitní SEO ziskovou investicí. Zajistí stabilní návštěvnost, a má příznivý vliv na skóre kvality vašeho projektu. Chce to ovšem trpělivost. Použijeme parafrázi ruského přísloví: “SEO sice dlouho zapřahá, ale o to rychleji potom jede.”

CO MŮŽEME NABÍDNOUT?

Strategii

Na začátku uděláme analýzu klíčových slov a struktury webu. Podle výsledků připravíme strategii, vybereme klíčová slova na kterých budeme stavět, relevantní marketingové kanály . .

Optimalizaci

Upravíme web a jeho vstupní stránky do takové kondice, aby se staly pro vyhledavače miláčkem. Přistoupíme k tvorbě rozmanitého a přitažlivého obsahu. Začneme budovat portfolio odkazů a vztahů v online světě.

Ziskovost

Všechno budeme měřit s ohledem na růst konverzí, obratu a zisku, ale i na snížení míry odchodů z vašich stránek. Připravte se ovšem na to, že SEO je běh na dlouhou trať.

    Nebyly nalezeny žádné příspěvky.