Top
Cena

je určitě nižší, než když se programuje web na míru. Navíc se člověk nemusí stresovat když programátor nemá čas na opravy. Opravy chyb řeší většinou autoři pluginu.

Design

dá se měnit doslova lusknutím prstu, pěkných grafických šablon jsou desítky tisíc, stačí si vybrat. Kvalitní šablony jsou za zlomek ceny kterou si účtuje grafik.

Jednoduchost

redakční systém pro správu obsahu je jednoduchý na ovládání, a díky komunitě existuje obrovské množství nápovědy téměř na cokoliv, včetně videí.

Rozšíření

existují tisíce skvělých rozšíření. Mapy, kontaktní formuláře, ochrana proti spamu, napojení na účetnictví, fakturaci, atd. Nainstalujete, nastavíte a ihned fungují.

Příklad ze života

Náš klient potřeboval upravit pro potřeby online marketingu část webu a vstupních stránek. Firma, která web spravovala si nacenila práce na 65.000,- Kč, s tím že to bude trvat cca měsíc. Do týdne jsme postavili nový moderní web, za 25.000,- Kč. Když následně potřeboval integrovat EET, vyřešilo se to doplňkem za 1.000,- Kč. Nevěříte? Klidně se zeptejte na SHERPAX.cz

CHCI NOVÝ WEB

Komunikujeme

Tvorba webů není jen o nahrání obrázků a textů na web a vybrání vhodné šablony. Naší předností je komunikace. Víme, že kvalitní webové stránky musí obsahovat originální informace i myšlenky, které velmi často nejdou zaslat pouhým emailem. Sídlíme v Liberci a Jičíně, ale webové stránky tvoříme pro klienty z celé ČR. Více informací o tvorbě webových stránek.

Mimochodem .. celý web SEMTIX.cz je postaven na systému WordPress!