Top

Ultimátní posila libereckého digitálu Jakub Dušánek

Definitivně potvrzujeme, že tým SEMTIX.cz posiluje další veterán online marketingu Jakub Dušánek. Kuba se věnuje obsahovým strategiím, designu, analytice a návrhům webů a aplikací z pohledu UX a UI.

Je absolventem Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, obor Marketingové a sociální komunikace. Svoji profesní kariéru začínal v komunikační agentuře Lintas Praha, dále pokračoval ve vydavatelství Presco Group, PR agentuře Parliamo, vedl grafické studio Listdesign a několik let získával zkušenosti na volné noze. Jeho poslední pracovní pozicí byla práce HR Marketing Managera ve ŠKODA AUTO, kde měl na starosti online employer branding.

Během své praxe měl možnost pracovat s významnými českými i nadnárodními klienty. Získal řadu znalostí, zkušeností a dovedností, které posílí profesionalitu celého našeho týmu. Mezi jeho koníčky patří sport, film, hudba, design a nová média.

Stále věřím na to, že dané slovo platí. Zajímám se o strategické řízení, nové formy organizace, online marketing, a o budování značek.