Top
VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Nabídka práce i pro absolventy vysokých a středních škol

Nabízíme nástupní plat od 20.000,- Kč, podle získaných zkušeností a doložených certifikací. V případě dobře vykonávané práce možnost už po půl roce zvýšení platu na 25.000,- Kč. Při perfektně odváděné práci a po získání další praxe garantujeme odpovídající zvyšování platu.

Jde o práci v menším pohodovém kolektivu s volnou pracovní dobou. Důležité jsou pro nás výsledky. Přestože se rádi vidíme, občas pracujeme i z domova. Snažíme se vytvořit dobré pracovní prostředí a podmínky. K dispozici nabízíme firemní notebook plus velký monitor, volně k dispozici káva, čaj, voda, platíme vybrané odborné vzdělávací kurzy a semináře, přispíváme na výuku a zlepšení jazykových dovedností.

Očekáváme kolegy, kteří mají zájem pracovat u nás dlouhodobě. Pomůžeme vám budovat skutečnou kariéru ve zdravě se rozvíjející firmě.

SEO specialista - volné místo

Hledáme pracovitého, pečlivého, komunikativního a zodpovědného kolegu. Disponujícího základními znalostmi o SEO. Co neumíte, to vás naučíme, ale přesto očekáváme základní přehled o fungování SEO, a o tom jak připravit základní analýzu klíčových slov.

SMM specialista - volné místo

Hledáme specialistu na sociální média, se základní znalostí sociálních médií, Google Analytics, a tvorby obsahu pro sociální sítě. Schopného podílet se na vytvoření strategie, a dostatečně kreativního pro její následnou realizaci.

PPC specialista - volné místo

Hledáme schopného odborníka na PPC kampaně, s tvůrčím myšlením a schopností správně analyzovat. Předpokládáme znalost základních PPC systémů, remarketingu, a ochotu naučit se hodně nových věcí.

Projektový manažer - volné místo

Hledáme zkušeného profesionála, schopného definovat potřeby klienta, sestavit realizační tým a úspěšně projekt řídit. Osobnostně nám jde o schopného, komunikativního člověka, s přirozenou autoritou a schopností dotahovat věci do zdárného konce. Odborně předpokládáme komplexní orientaci v digitálním marketingu.