Top

PPC specialista SEMTIX.cz

Hledáme spřízněnou duši do PPC týmu. Nabízíme 20 dní dovolené plus placené volno mezi vánočními svátky, stabilitu, po dohodě částečný home office, dlouhodobé odborné vzdělávání a další benefity. Pojď se podívat s čím se u nás můžeš potkat.

Kontaktuj nás
PPC specialista SEMTIX.cz

Pro začátek několik slov o nás

SEMTIX.cz je digitální agentura z Liberce. Druhou kancelář máme v Jičíně a klienty máme z České republiky i ze zahraničí. Orientujeme se na výkon a spolehlivost. Naše historie začala v roce 2003, kdy jsme začali programovat portál Turistik.cz. Je to už neuvěřitelných 16 let. Máme široký rozsah znalostí od počítačového HW, správy serverů, tvorbu webu, vývoje vlastní softwarových nástrojů a aplikací, ovládáme marketing, stavíme internetové strategie, nebo zajišťujeme podporu při plnění právních náležitosti vztahujících se k podnikání na internetu. Práce nás baví, ale stále umíme žít i mimo internet.

Pobočka Liberec

Adresa: Barvířská 31/8, 460 07 Liberec, Česká republika

Pobočka Jičín

Adresa: Luční 616, Jičín, 506 01, Česká republika

Co u nás budeš dělat?

Spravovat kampaně klientů v PPC systémech, například v Google Ads, Facebook Ads, Seznam Sklik, Bing Ads, atd. Realizujeme kampaně ve vyhledávací i obsahové síti, ve zbožových vyhledávačích, v sociálních sítích, děláme i video kampaně, kampaně propagující aplikace, případně různé kombinace. Stavíme strategie na podporu prodeje, značky, zvýšení návštěvnosti, podporu PR, nebo na nábor zaměstnanců.

Junior nebo senior?

Pracovní pozice nabízíme seniorské pro zkušené odborníky, ale i juniorské, vhodné pro začínající specialisty, nebo studenty. Pokud chceš vstoupit do světa PPC jako úplný začátečník, neboj se, pomůžeme Ti.

Junior

Po nástupu budeš spolupracovat se zkušenějším členem týmu. Bude Ti pomáhat, přenese na Tebe nutné know-how, pomůže Ti osvojit si rychleji potřebné postupy a občas Ti pomůže ověřit, jestli vše probíhá jak má a nedochází k chybám či opomenutím. Předpokládáme zapálenost pro PPC marketing, chuť se osobně rozvíjet, samostatnost, pečlivost, spolehlivost a nezbytnou nápaditost. Protože nám záleží na vztazích v kolektivu, podporujeme všechno co pomůže navázání skvělé spolupráce. Postupně se Ti dostane větší samostatnosti, odpovědnosti ale i peněz.

Senior

Dopřejeme Ti svobodu a dobré zázemí pro tvůrčí práci. Podporujeme samostatnost, ale v případě potřeby jsme nápomocni. Vybavíme Tě potřebnými nástroji. Poskytneme součinnost tam, kde je přesah například do designu nebo strategické analytiky. Zakládáme si na týmové hře a skvělé komunikaci s klienty. Senioři u nás mají velkou míru důvěry, podporujeme jejich účast na odborných akcích a odborný růst. Pokud budeš mít zájem otevřeme Ti příležitosti vzdělat se i v dalších oblastech digitálního marketingu a stát se komplexnějším profesionálem.

Připrav se na to, že budeš komunikovat s reálnými klienty. Budeš se muset komplexně zajímat o jejich firmu, služby a produkty, a dokázat správně pochopit a realizovat jejich potřeby. Tvůj přístup k práci, spolehlivost a výkon budou ovlivňovat jak se u nás bude vyvíjet Tvoje kariéra.

Co nabízíme?

Vycházíme z toho, že kolegové a kolegyně v našem týmu mají o svoji práci zájem a věříme, že se i Ty chceš stát prvotřídním PPC specialistou, že Tě tento obor baví a máš zájem se dále osobně rozvíjet.

 • nejhodnotnějším bonusem je tým ve kterém budeš pracovat, pohodoví profíci
 • zpřístupníme Ti specializované nástroje a naše vlastní technologie
 • dostaneš zajímavé projekty a potkají Tě zajímaví klienti (viz reference)
 • prostředí které Ti umožní nerušeně se věnovat svým projektům, ať máš z práce dobrý pocit a baví Tě to
 • vybavíme Tě kvalitní výpočetní technikou
 • můžeš si převést telefonní číslo pod firemní účet, zaplatíme ti telefonní účet a dohodnutý objem dat
 • zaplatíme Ti jazykové nebo odborné vzdělávání, účast na seminářích, konferencích nebo workshopech
 • pokud budeš potřebovat domluvíme si vhodnou formu spolupráce nebo omezený pracovní úvazek i během rodičovské dovolené
 • postupně s Tvým odborným růstem a výkonem zajistíme růst mzdy
 • společně se budeme jeden od druhého učit a bavit se
tools

Jak nastoupit?

Ukaž nám, že jsi tou pravou osobností kterou hledáme. Pošli nám prosím životopis a něco nám o sobě připiš ať si dokážeme přiblížit Tvoji povahu. Pošli to na adresu lenka.sedrlova@tixik.com , případně si můžeš zavolat na 602 703 375 pokud se budeš chtít ještě na něco zeptat. Odpovíme co nejdříve, případně si rovnou domluvíme schůzku.

Během osobní schůzky se trochu blíž poznáme a zjistíme jestli najdeme společnou chemii. Chceme si být jistí, že k nám zapadneš. Jestli nám i sobě dokážeš odpovědět na základní otázky. Například:

 • Proč chceš pracovat právě u nás?
 • Co od práce v SEMTIX.cz především očekáváš?
 • Máš osobně chuť odborně se vzdělávat a růst?
 • Jak jsi na tom z hlediska pečlivosti a spolehlivosti?
 • Dokážeš máknout a nést odpovědnost za úspěch kampaní klienta?

No a v neposlední řadě chceme zjistit jaký máš obecný rozhled, což je pro práci PPC experta důležité. Na konci pohovoru se domluvíme na dalším postupu.

Pokud se dohodneme na spolupráci, nástup je možný ihned nebo po dohodě. Chápeme, že můžeš mít nějaké závazky, termíny které potřebuješ naplnit.

SEMTIX.cz pobočka Jičín

Co považujeme za výhody?

 • znalost cizích jazyků na komunikativní úrovni, zvláště potom angličtina, němčina, ruština, polština
 • předchozí zkušenosti a znalosti PPC systémů
 • zkušenosti z jiné marketingové disciplíny (copywriting, SEO, analytika, SMM,..)
 • obecný rozhled
 • schopnost dobře komunikovat, i s kolegy

Chceš to zkusit?

lenkahelma

Lenka Šedrlová

HR, jednatel TIXIK s.r.o. – Semtix.cz

Zobrazit všechny kontakty