Top

Webhosting pro náročné

Našim klientům se snažíme nabídnout vždy jen to nejlepší. Víme, jak náročné je provozovat webhosting – za posledních 10 let jsme se starali o desítky převážně vlastních projektů, které z důvodů vysoké návštěvnosti (a vysokých obratů) vyžadovaly 100% dostupnost, nebo se jí alespoň silně blížily. Jednoduše řečeno, každá hodina nedostupnosti by hodně zabolela. Tento systém můžeme nyní nabídnout i Vám. Proč jsme si jisti, že Váš web poběží daleko lépe než na jiném webhostingu?

  1. Váš web u nás netrčí na 1 serveru, v 1 serverovně, u 1 poskytovatele. Reálně jej neustále synchronizujeme na několik odlišných míst, s odlišným poskytovatelem připojení, na odlišná místa ČR (i do zahraničí). Když práskne blesk do jedné ze serveroven a spálí vše na uhel, může vám to být jedno, a ani to nepoznáte.
  2. Převezmeme na naše náklady provoz vašeho DNS nastavení domény. A to tak, že neustále zjišťujeme, který ze serverů běží. Pokud je v dané lokalitě problém, okamžitě přepínáme do jiné lokality – v případě výpadku do 10 vteřin přepínáme Váš web do jiného místa a Vy, ani Vaši návštěvníci nic nepoznají. Používáme Route53 od Amazonu, nad kterým jediným nemáme absolutní kontrolu – ale od roku 2010 (kdy začal fungovat a my jej používat) nepamatujeme jediný výpadek.

V jakém případě je pro Vás náš webhosting vhodný?

  • Velmi špatně nesete, pokud je na Vašem webhostingu výpadek a nejede Vám web – ať již díky tomu, že stařenka překopne optický kabel, do datacentra natekla voda, síťový administrátor špatně nastaví nový router nebo cokoliv dalšího. Za 10 let jsme už zažili hodně a věřte, že abyste měli absolutní klid a nejvyšší dostupnost, nesmíte věřit opravdu žádné kombinaci člověka a HW na internetu.
  • Máte problémy s rychlostí webu – ať již díky tomu, že si platíte ten nejlevnější hostingový tarif (a měli byste např. už přesedlat na vlastní server), nebo díky tomu, že právě někdo spustil reklamní kampaň, která v důsledku toho ostatním majitelům webů sídlících na stejném serveru podstatně sníží rychlost webu (1 server to nestíhá). U nás u každé prezentace hlídáme i rychlost webu a při případné vysoké zátěži rovnou rozkládáme návštěvnost na více míst.

Náš webhosting je vhodný pro libovolný web na bázi WordPressu, nebo pro webové prezentace, které fungují na PHP7+ a databázi MySQL / MariaDb. Zaujala Vás tato nabídka?  Kontaktujte nás a nechte se příjemně překvapit i cenou!