Top

Webhosting pro náročné

Našim klientům se snažíme nabídnout vždy jen to nejlepší. Víme, jak náročné je provozovat webhosting – za posledních 10 let jsme se starali o desítky projektů, které z důvodů vysoké návštěvnosti (a vysokých obratů) vyžadovaly 100% dostupnost, nebo se jí alespoň silně blížily. Jednoduše řečeno, každá hodina nedostupnosti by hodně zabolela. Tento systém můžeme nabídnout i Vám. Proč jsme si jisti, že Váš web poběží daleko lépe než na jiném webhostingu?

  1. Váš web u nás netrčí na 1 serveru, v 1 serverovně, u 1 poskytovatele. Reálně jej neustále synchronizujeme na několik odlišných místech, s odlišným poskytovatelem připojení, na odlišná místa ČR (i do zahraničí). Když práskne blesk do jedné ze serveroven a spálí vše na uhel, může vám to být jedno, ani to nepoznáte.
  2. Převezmeme na naše náklady provoz vašeho DNS nastavení domény. A to tak, že neustále zjišťujeme, který ze serverů běží. Pokud je v dané lokalitě problém, okamžitě přepínáme do jiné lokality – v případě výpadku do 10 vteřin přepínáme Váš web do jiného místa a Vy, ani Vaši návštěvníci nic nepoznají. Používáme Route53 od Amazonu, nad kterým jediným nemáme absolutní kontrolu – ale od roku 2010 (kdy začal fungovat a my jej začali používat) nepamatujeme jediný výpadek.

V jakém případě je pro Vás náš webhosting vhodný?

  • Velmi špatně nesete, pokud je na Vašem webhostingu výpadek a nejede Vám web – ať již díky tomu, že stařenka překopne optický kabel, do datacentra natekla voda, síťový administrátor špatně nastaví nový router, nebo cokoliv dalšího. Za 10 let jsme už zažili hodně a věřte, že abyste měli absolutní klid a nejvyšší dostupnost, nesmíte věřit opravdu žádné kombinaci člověka a HW na internetu.
  • Máte problémy s rychlostí webu – ať již díky tomu, že si platíte ten nejlevnější hostingový tarif (a měli byste např. už přesedlat na vlastní server), nebo díky tomu, že právě někdo spustil reklamní kampaň. Kampaň, která ostatním majitelům webů sídlících na stejném serveru podstatně sníží rychlost webu (1 server to nestíhá). U nás u každé prezentace hlídáme i rychlost webu a při případné vysoké zátěži rovnou rozkládáme návštěvnost na více míst.

Náš webhosting je vhodný pro libovolný web na bázi WordPressu, nebo pro webové prezentace, které fungují na PHP7+ a databázi MySQL / MariaDb. Zaujala Vás tato nabídka?  Kontaktujte nás a nechte se příjemně překvapit i cenou!